Auto Euro

Newsletter

Przedstawiciel handlowy

Region: Chełm, Kraśnik, Lublin, Łęczna, Rusocin

Opis Stanowiska:

  • Aktywna obsługa istniejących oraz stałe pozyskiwanie nowych Klientów
  • Aktywne rozpoznawanie potrzeb Klientów
  • Monitorowanie rynku
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • Czynne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
  • bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność w działaniu
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie, wielozadaniowość.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS OFFICE
  • Posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, mobilny internet)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Atrakcyjny i czytelny system wynagrodzeń - pensja podstawowa plus prowizja od sprzedaży
  • Dowolna forma zatrudnienia

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres:
g.pietras@autoeuro.com.pl

W CV prosimy o zamieszczenie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

sprawdź ofertę

Najnowsze części do wybranych samochodów dostępne w naszej bogatej ofercie.

nasze oddziały

Zobacz lokalizację oddziałów firmy Auto Euro - Części Samochodowe.

zamów części

Znajdź wybrane części do Twojego samochodu i zamów je w naszej firmie!